Cenzura zahubí naši (svobodnou) civilizaci

Po delší odmlce, kdy jsem se věnovala hlavně webu Stav bez nouze a přímému boji za naši svobodu, kterou doslova morduje koronavirus (správně děsivá reakce naší společnosti), jsem se vrátila k tématu, které je s lidskými právy bytostně spojeno – k (politickému) islámu. Bohužel ono propojení není pozitivní. Příznačné je, že k tomuto „návratu“ došlo zrovna ve dnech, kdy ilám ukazuje, co umí, nejen v Izraeli, ale i v řadě států západní Evropy.

„Je*at je všechny. Je*at jejich matky, je*at jejich dcery, dejte najevo podporu Palestině. Znásilněte jejich dcery – takový vzkaz musíme vyslat. Prosím udělejte to pro ty nebohé děti v Gaze,“ je slyšet z megafonu.

Od počátku celé „pandemie“ nám přijde mimořádně zajímavá jedna věc – jak silně se styl vládnutí většiny zemí světa v údajném boji s naší „chřipkou“ podobá přístupu islámu. Tomuto faktu se ale nedivíme, nejsme včerejší. Je nám jasné, že Mohamed vymyslel ten nejlepší způsob, jak prosadit svoje požadavky, tak proč by se neměl jeho přístup vyplatit v jakékoli snaze o zničení lidského ducha a svobodných myslících lidských bytostí. Islámským způsobem boje se ostatně skvěle inspirují všechna ta hnutí proti rasismu (která dokonale zničila vznosné myšlenky Martina Luthera Kinga – dost pochybuju, že jeho „sen“ vypadal tak, jak nám jej servíruje hnutí Black Lives Matter), za ochranu klimatu (jestli váháte, seznamte se blíže s Extinction Rebellion a jejich metodami). Pokaždé, když chcete bez argumentů umlčet ty, kdo poukazují na problémy, zkrátka vytáhnete z klobouku kouzelného králíčka představujícího útisk menšin a ejhle – nemáte v dnešní době soupeře. Vaši protivníci jsou umlčeni a vyloučeni „ze slušné společnosti“ a vy můžete šířit svoji „pravdu a lásku“, jak jen chcete.

Já i David jsme zažili malou českou formu cenzury a šikany, když nám Aktuálně zakázalo psát blogy – můj o koronaviru a Davidův o islámu. Vzhledem k tomu, že o koronavirovém bláznovství byla publikována právě na Aktuálně celá řada mnohem drsnějších textů než ten můj, jsme si jisti, že trnem v oku byl právě Davidův „islámský“ blog.

Zajímavě o cenzuře mluví jeden z těch, kdo zasvětili upozorňování na obrovské nebezpečí islámu život – Bill Warner. Rozhodně doporučujeme, abyste si poslechli jedno z jeho perfektních krátkých videí. Mluvit umí víc než dobře. Ostatně to si můžete ověřit na jeho webu Politicalislam.com.

Právě teď jsme všichni ve třetí světové válce, aniž bychom si to dostatečně uvědomovali. Zuří všude kolem nás. Jestli chceme vyhrát, musíme se dát konečně „do kupy“ a uvědomit si, jestli se vůbec chceme za svobodu, kterou nám naši předkové tak těžce vydobyli, bít, nebo to vzdáme a jen se podvolíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *